TMC-Ulkosäbäturnaus

Perinteinen seuran sisäinen TMC-ulkosäbäturnaus järjestetään 25.9.2021. Sarjat turnauksessa aikuisille ja junioreille. Pelit pelataan pienpeleinä ulkokentillä.

KelloKenttäJoukkue 1Joukkue 2SarjaLohkoTuomariTulos
9:301Sb löysät BoisLippajärven läpsyttelijätAikuisetlohko ATeemu A7-2
9:302Lentävät LeoparditVauhtimursutJunioritlohko AJoonas5-4
9:501HurjatKärki-Soinit VAikuisetlohko BTeemu A4-3
9:502StarsSedätJunioritlohko APetteri5-6
10:101JokunRetrotTeam OMGAikuisetlohko AIlkka3-1
10:102NamelessLentävät LeoparditJunioritlohko AJoonas9-4
10:301PeenolviisEspoon KarhutAikuisetlohko BIlkka7-2
10:302VauhtimursutStarsJunioritlohko APetteri2-9
10:501JHYPSb löysät BoisAikuisetlohko ATeemu A6-4
10:502SedätNamelessJunioritlohko AJoonas4-7
11:101Team Not KlaukkalaHurjatAikuisetlohko BTeemu A1-6
11:102Lentävät LeoparditStarsJunioritlohko AJoonas5-11
11:301Lippajärven läpsyttelijätJokunRetrotAikuisetlohko AIlkka2-6
11:302VauhtimursutSedätJunioritlohko APetteri3-11
11:501Kärki-Soinit VPeelnolviisAikuisetlohko BIlkka3-8
11:502StarsNamelessJunioritlohko APetteri11-2
12:101Team OMGJHYPAikuisetlohko ATeemu A9-5
12:102SedätLentävät LeoparditJunioritlohko AJoonas10-0
12:301Espoon KarhutTeam Not KlaukkalaAikuisetlohko BIlkka6-3
12:302NamelessVauhtimursutJunioritlohko APetteri10-4
12:501Sb löysät BoisJokunRetrotAikuisetlohko AOlli-Pekka S3-3
12:502NamelessLentävät LeoparditJunioritPronssipeliPetteri7-2
13:101HurjatPeelnolviisAikuisetlohko BTeemu A7-2
13:102StarsSedätJunioritFinaaliPetteri5-3
13:301Lippajärven läpsyttelijätTeam OMGAikuisetlohko AIlkka1-8
13:451Kärki-Soinit VEspoon KarhutAikuisetlohko BTeemu A8-6
14:001JHYPLippajärven läpsyttelijätAikuisetlohko AIlkka9-0
14:151PeenolviisTeam Not KlaukkalaAikuisetlohko BTeemu A10-4
14:301Sb löysät BoisTeam OMGAikuisetlohko ATeemu A9-5
14:451Espoon KarhutHurjatAikuisetlohko BIlkka1-4
15:001JHYPJokunRetrotAikuisetlohko AIlkka4-5
15:151Team Not KlaukkalaKärki-Soinit VAikuisetlohko BTeemu A1-6
15:301JokunRetrotPeenolviisAikuisetvälieräIlkka3-5
15:451HurjatSb Löysät BoisAikuisetvälieräOlli-Pekka S4-2
16:001Team OMGKärki-Soinit VAikuisetsijoituspeliTeemu A2-9
16:151JHYPEspoon KarhutAikuisetsijoituspeliTeemu A10-5
16:301Lippajärven LäpsyttelijätTeam Not KlaukkalaAikuisetsijoituspeliOlli-Pekka S1-0
16:451JokunRetrotSb Löysät BoisAikuisetPronssipeliOlli-Pekka S2-5
17:001PeenolviisHurjatAikuisetFinaaliIlkka3-4

TMC-ulkosäbäsäännöt_25.9.2021.docx